Menu
Rodzice mają wychodne

Rodzice mają wychodne

 • 1 night
 • Breakfast and Dinner
W bajkowej krainie Olandia możecie oderwać się od zgiełku miasta, wypocząć w spokoju na Polskiej bezpiecznej wsi. Krainę 100 Jezior otacza Puszcza Notecka i liczne jeziora. Jedno z nich jezioro kuchenne czeka na Was właśnie u nas. Przeżyj romantyczną przygodę na łódce, kajaku a może na plaży? W naszej krainie możecie czuć się bezpiecznie. Wdrożyliśmy wszelkie standardy, aby zachować bezpieczeństwo naszych Gości.

Drodzy Goście,

chcielibyśmy podkreślić, że higiena i czystość w obiekcie zawsze były dla nas priorytetem, co miało też odzwierciedlenie w Państwa wysokich ocenach. Używanie podczas sprzątania na szeroką skalę dezynfektantów, działanie zgodnie z procedurami HACCP w gastronomii, czy też bieżąca konserwacja instalacji i urządzeń, od początku były i są dla nas codziennością gwarantującą odpowiedzialne i bezpieczne świadczenie usług.

Jednakże funkcjonowanie w szczególnej sytuacji, jaką jest pandemia, wymaga od nas dostosowania procedur do zasad bezpieczeństwa i higieny, które mają za zadanie chronić Gości i pracowników  przed zakażeniem. Zapewniamy, że przeszkoliliśmy personel oraz wdrożyliśmy i przestrzegamy  poniższych procedur, opracowanych w oparciu o wytyczne Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Wierzymy, że dzięki nim Państwa pobyt w Olandii będzie bezpieczny oraz pozwoli cieszyć się klimatem Krainy 100 Jezior i czerpać energię  z pięknej natury Puszczy Noteckiej. 

Pakiet zawiera: 

 • nocleg w komfortowym pokoju urządzonym w rustykalnym stylu,
 • bogate śniadanie, 
 • kolacja serwowana,
 • półmisek owoców,
 • Olenderskie wino domu w pokoju
 • Parking górny
 • Dodatkowo płatne:

  *Dolny parking hotelowy 30zł/doba 

Ważne:

W przypadku rezygnacji:

1. Wystawiamy  voucher na okres np. 12 miesięcy lub do końca wakacji 2021

2. W szczególnych udokumentowanych przypadkach będzie przyznawany zwrotem zaliczki. 

 

Extra informations

Check in 15:00

Check out 11:00

Cancellation conditions

To book you need to pay 40% of the total sum via the on-line payment system. If you cancel the reservation or do not arrive to the complex in the planned day of arrival, we will keep the prepaid amount.

Animal politic

You can come with your pet. It coast 20 zł for one pet for a night.

Accept payment cards

Visa Visa Electron MasterCard Maestro

The rest of the offers

Spend perfect time with us

newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami w Olandii i otrzymuj najnowsze informacje. Zapisując się otrzymasz rabat 5% na nocleg w naszym hotelu.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close