Manager Marketingu

  1. Ugościmy, naturalnie
  2. Manager Marketingu
przewiń
18 sie’19
19 sie’19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kreowanie strategii marketingowej hotelu na cały rok i terminowe prowadzenie działań promocyjnych i rekamowych przy współpracy z działem sprzedaży, kuchnią oraz restauracją,
  • Tworzenie materiałów reklamowych, wizualizacji,
  • Prowadzenie kampanii marketingowych w internecie,
  • Współpraca z mediami i portalami branżowymi,
  • Koordynowanie i opieka nad wysyłkami masowymi – mailing, newsletter,
  • Bieżące monitorowanie i analiza rynku oraz proponowanie nowych rozwiązań,
  • Planowanie i zarządzanie kampaniami w mediach społecznościowych,
  • Osobiste nadzorowanie i uaktualnianie informacji na stronie www obiektu,
  • Nawiązywanie, utrzymywanie i koordynacja współpracy z podmiotami świadczącymi usługi marketingowe dla obiektu,
  • Tworzenie i obróbka bazy fotografii z życia obiektu,
  • Dbanie o dobry wizerunek obiektu.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w branży hotelarskiej lub w agencji eventowej,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • Wysokie zdolności organizacyjne,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Kreatywność, proaktywność i zaangażowanie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

MILE WIDZIANE:

  • Zdolności graficzne i obsługa programów graficznych Photoshop / Adobe Ilustrator / Corel Draw,
  • Znajomość języka niemieckiego,

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Dużą samodzielność i możliwość realnego wpływu na kształt kampanii reklamowych i działania marketingowe,
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego.

CV prosimy o przesłanie na adres mailowy: kariera@olandia.pl z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.