menu
Mini zoo

Mini zoo

przewiń

U nas każde dziecko ma szansę bezpośrednio obcować ze zwierzętami. Czy wiesz, że w Olandii króliki beztrosko sobie kicają, a kózki, gęsi i owce radośnie meczą, beczą i gęgają?

Podczas pobytu poznacie też osiołki i kucyki, a dumny paw zaprezentuje się w całej okazałości. Oferujemy zajęcia edukacyjne połączone z animacjami dla dzieci, dzięki którym najmłodsi zdobędą umiejętności i wiedzę z zakresu opieki nad zwierzętami, poznają ich zachowania i zwyczaje.

Tuż obok zoo prowadzimy kameralną stajnię, która zrodziła się z pasji i doświadczenia w hodowli koni. Oferujemy jazdy rekreacyjne, lekcje jazdy konnej na lonży oraz całodzienne wycieczki w terenie. Na najmłodszych Gości czeka kucyk. Dla rodzin szukających pomysłu na spędzenie dnia w sposób ciekawy proponujemy przejażdżki bryczką. Doskonała infrastruktura wokół naszego obiektu sprawia, że jesteśmy miejscem idealnym na wypoczynek w siodle.

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami w Olandii i otrzymuj najnowsze informacje. Zapisując się otrzymasz rabat 5% na nocleg w naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij