60 pokoi w trzech zabytkowych budynkach - każdy odnajdzie tutaj swój ulubiony pokój
od169 /noc
Rezerwuj online
Kup Prezent Podaruj voucher
klub olendra Bądź na bieżąco
Witamy w Olandii

Sen jest najważniejszy!

OLANDIA to wyjątkowe miejsce stworzone dla wszystkich. Naszym Gościom oferujemy niespotykane piękno Dworu, Spichlerza, Kamiennika i Stodoły Fryzyjskiej w otoczeniu uroczego zabytkowego Parku, Jeziora Kuchennego oraz wielu atrakcji, takich jak: 160 letni Wiatrak, plaża, łódki, boisko wielofunkcyjne, boisko do siatkówki plażowej, rowery, kije do Nordic Walking oraz inne sprzęty rekreacyjne.

Olandia oferuje maksymalnie 174 miejsc noclegowych w 60 pokojach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi budynkami i wybrania miejsca dla siebie najlepszego!

Zapoznaj się ze standardowym cennikiem pokoi.

  

Doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00 dnia następnego.

Cena od: 249 Rezerwacja online
Kamiennik Standard Pokoje Kamiennik Standard to pokoje 2 osobowe.  Kamiennik ogólnie dysponuje 38 pokojami 2, 3, 4 i 5 - osobowymi. Zapraszamy do niego miłośników jasnych, rustykalnych i wszechstronnych wnętrz. Każdy pokój wyposażony jest w toaletkę, telewizor, łazienkę z prysznicem lub wanną oraz suszarkę. Niektore z pokoi posiadają również sejf. Dostępny jest darmowy internet. W Kamienniku znajduje się pokój zabaw dla dzieci oraz duży hol ze stołem do piłkarzyków i tenisen stołowym. Z budynku jest blisko do wiatraka, boiska wielofunkcyjnego, boiska do siatkówki plażowej oraz do plaży.

Czytaj więcej »

Cena od: 369 Rezerwacja online
Kamiennik Pokój Rodzinny Pokoje rodzinne, to pokoje przeznaczone dla 3 - 4 osób. Kamiennik dysponuje 38 pokojami 2, 3, 4 i 5 - osobowymi.  Kamiennik zaprasza miłośników jasnych, rustykalnych i wszechstronnych wnętrz. Każdy pokój wyposażony jest w toaletkę, telewizor, łazienkę z prysznicem lub wanną oraz suszarkę. Niektore z pokoi posiadają również sejf. Dostępny jest darmowy internety. W pokojach znajdują się 2 łóżka oraz fotel lub kanapa rozkładane służące jako dostawki W Kamienniku znajduje się pokój zabaw dla dzieci oraz duży hol ze stołem do piłkarzyków i tenisen stołowym. Z budynku jest blisko do wiatraka, boiska wielofunkcyjnego, boiska do siatkówki plażowej oraz do plaży.

Czytaj więcej »

Cena od: 249 Rezerwacja online
Spichlerz Standard Łącznie w Spichlerzu jest 13 pięknych, rustykalnych pokojów wyposażonych w biurka, telewizory, telefony, łazienkę z prysznicem, suszarkę oraz częśc pokojów w klimatyzację. Ciemne drewno w połączeniu z jasnymi beżowo - złotymi tkaninami napewno przypadnie Państwu do gustu. Część pokoi wyposażonych jest także w lodówki. Pokoje na najwyższym piętrze są wyposazone w klimatyzację. W Spichlerzu oprócz pokojów znajduje się równiez Winiarnia oraz Olenderska Zdrowotnia SPA wyposażona w gabinety masażu, wanny do relaksacyjnych kąpieli, bicze szkockie oraz fitobeczki.

Czytaj więcej »

Cena od: 369 Rezerwacja online
Spichlerz Pokój Rodzinny Pokoje Rodzinne to pokoje 3 oraz 4 osobowe. Łącznie w Spichlerzy znajduje się 13 pięknych, rustykalnych pokojów wyposażonych w biurka, telewizory, telefony, łazienkę z prysznicem, suszarkę oraz część pokojów klimatyzację. Ciemne drewno w połączeniu z jasnymi beżowo - złotymi tkaninami napewno przypadnie Państwu do gustu. Pokoje Rodzinne posiadają 2 łóżka oraz rozkładane kanapy lub fotele służące jako dodatkowe miejsca. Część pokoi wyposażonych jest także w lodówki. Pokoje na najwyższym piętrze są wyposazone w klimatyzację. W Spichlerzu oprócz pokoi znajduje się równiez Winiarnia oraz Olenderska Zdrowotnia SPA wyposażona w gabinety masażu, wanny do relaksacyjnych kąpieli, bicze szkockie oraz fitobeczki.

Czytaj więcej »

Cena od: 319 Rezerwacja online
Apartament Winny Wyjątkowy pokój mieszczący się w Spichlerzu - Apartament Winny. Pokój idealny dla zakochanych :) Pokój wyposażony w biurko, sofę, telewizor, telefon, a co najważniejsze w piękną wannę oddzieloną od pokoju jedynie kotarą oraz prysznic obudowany luksferami. Ponadto z okna apartamentu rozpościera się widok na całą OLANDIĘ oraz park i jezioro. Apartament jest klimatyzowany i posiada dostęp do internetu. W Spichlerzu oprócz pokoi znajduje się równiez Winiarnia oraz Olenderska Zdrowotnia SPA wyposażona w gabinety masażu, wanny do relaksacyjnych kąpieli, bicze szkockie oraz fitobeczki.

Czytaj więcej »

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij