Olandia - Hotel 70 km od Poznania - przepiękny obiekt położony nad jeziorem - rezerwuj on-line!
od169 /noc
Rezerwuj online
Kup Prezent Podaruj voucher
klub olendra Bądź na bieżąco
Witamy w Olandii

Witamy w Olandii

OLANDIA – to XVIII wieczny, zrewitalizowany folwark, położony w miejscowości Prusim, nad jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, na skraju Puszczy Noteckiej, który kusi swym niezwykłym urokiem. Olenderska Kraina znajduje się zaledwie 70 km od Poznania oraz 120 km od granicy polsko – niemieckiej.
Oprócz 60 uroczych pokoi we Dworze, Spichlerzu i Kamienniku, zapraszamy także do naszej Restauracji, Zdrowotni - SPA, czy też Winiarni.
Stodoła Fryzyjska to idealne miejsce na duże imprezy firmowe czy piękne wesela. Znajduje się tu 330 metrowa sala zwieńczona szklaną kopułą, niemal graniczącą z linią brzegową jeziora Kuchennego. Jako nieliczni gwarantujemy salę, do której można wjechać samochodem, a nawet kombajnem rolniczym. Dodatkową atrakcją jest 300 metrowy namiot sferyczny sprawdzający się przy organizacji letnich przyjęć.
Malowniczy Park z dostępem do jeziora stwarza nieograniczone możliwości do rozwoju wszelkich form artystycznych oraz rekreacyjnych, a także biesiad i pikników. Boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy, łódki, rowery, plac zabaw czy mini zoo dla dzieci - to tylko niektóre atrakcje, których można tu doświadczyć. Niezwykle interesujący na terenie folwarku jest również 160 letni wiatrak typu HOLENDER.
Olandia to kraina zaliczająca się do grona obiektów biorących udział w programie "Hotel Przyjazny Rodzinie" gwarantujemy wszelkie udogodnienia potrzebne do wypoczynku z najmłodszymi.
Zaufała nam m.in. UEFA rekomendując Olandię do grona Ośrodków Pobytowych dla piłkarzy na Euro ME 2012.

Olandia zalicza się do grona Firm Rodzinnych.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij