od169 /noc
Rezerwuj online
Kup Prezent Podaruj voucher
klub olendra Bądź na bieżąco
Witamy w Olandii

Witamy w Olandii

OLANDIA to wyjątkowe miejsce, które przenosi swoich Gości do innej rzeczywistości. Położona w miejscowości Prusim, nad Jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, na skraju Puszczy Noteckiej, kusi swym niezwykłym urokiem i zaprasza do odkrywania historii tego miejsca. Zlokalizowana w XVIII wiecznym, zrewitalizowanym folwarku dba o historyczne dziedzictwo ale nie brak jej również nowoczesnego podejścia w zakresie obsługi czy rozwiązań ekologicznych. Obcowanie z natura jest tutaj niewymuszoną przyjemnością, a liczne atrakcje pozwalają na aktywne spędzanie czasu.

Oprócz 60 komfortowych pokoi na naszych gości czeka restauracja, w której serwujemy dania kuchni tradycyjnej, które są przygotowywane i serwowane zgodnie z zasadami idei Slow Food. Miłośników wina zapraszamy do klimatycznej Winiarni. Naturalny relaks gwarantuje również Zdrowotnia - SPA, oferująca liczne masaże i zabiegi kosmetyczne.

Olandia to idealne miejsce zarówno na pobyt wypoczynkowy, imprezę firmową czy konferencję. Organizowane są tutaj również bajkowe wesela i uroczystości. Do każdego wydarzenia podchodzimy z najwyższą starannością. Zorganizujemy dla Ciebie zarówno romantyczny weekend we dwoje, aktywne wakacje z dziećmi czy szkolenie, którego Twoi pracownicy długo nie zapomną.
Malowniczy Park z dostępem do jeziora stwarza nieograniczone możliwości do rozwoju wszelkich form artystycznych oraz rekreacyjnych, a także biesiad i pikników. Boisko, kort tenisowy, łódki, rowery, plac zabaw czy mini zoo dla dzieci - to tylko niektóre atrakcje, których można tu doświadczyć. Niezwykle interesujący na terenie folwarku jest również 160 letni wiatrak typu HOLENDER. Olenderska Kraina znajduje się zaledwie 70 km od Poznania oraz 120 km od granicy polsko – niemieckiej.

Olandia to miejsce zaliczające się do grona obiektów biorących udział w programie "Hotel Przyjazny Rodzinie" gwarantujemy wszelkie udogodnienia potrzebne do wypoczynku z najmłodszymi.
Zaufała nam m.in. UEFA rekomendując Olandię do grona Ośrodków Pobytowych dla piłkarzy na Euro ME 2012.
Olandia zalicza się do grona Firm Rodzinnych.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij