Wypoczynek, szkolenia, pobyty rodzinne - Zadzwoń!
flash-img/064.jpg
od169 /noc
Rezerwuj online
Kup Prezent Podaruj voucher
klub olendra Bądź na bieżąco
Kontakt

Piękne miejsce - świetna praca!

Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy pracownicy obiektu OLANDIA mieli równe szanse i możliwości rozwoju zawodowego. Cel ten realizujemy m.in. poprzez liczne szkolenia adaptacyjne i stanowiskowe. Dzięki temu każdy pracownik poszerza umiejętności i staje przed szansą awansu zarówno poziomego jak i pionowego.

Olandia, to miejsce dla najlepszych w branży hotelarskiej.

OGŁOSZENIA:

Recepcjonistka / Recepcjonista

Dołącz do zespołu Olandii, jeśli:
Masz łatwość nawiązywania kontaktów,
Bardzo dobrze organizujesz swój czas pracy,
Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność,
Uśmiech na twarzy Gości jest Twoim osobistym sukcesem,
Potrafisz wczuć się w sytuację Gościa, pomóc mu i znaleźć odpowiednie rozwiązanie,
Potrafisz być asertywny,
Komunikujesz się w stopniu komunikatywnym w języku angielskim,
Z łatwością pracujesz przy komputerze (pakiet MS Office).

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj:
Pracę w wyjątkowym miejscu i w młodym zespole,
Odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko,
Elastyczny grafik pracy,
Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
Możliwość zakwaterowania.

Specjalista ds. Sprzedaży Aktywej

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz finalizacja procesu sprzedaży,
  • tworzenie i aktualizowanie bazy danych.
Oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży usług,
  • doświadczenie w pracy w gastronomii,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość rynku MICE,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,
  • umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B (własny samochód).
Oferujemy:
  • pracę w firmie działającej 7 lat na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników,
  • pracę pełną ciekawych wyzwań,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności wraz z rozwojem firmy.

Pracownik SPA, Masażystka, Masażysta, Kosmetyczka

  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało;
  • Sprzedaż produktów i kosmetyków z oferty SPA;
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług oraz dbanie o dobry wizerunek SPA;
  • Kształtowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Gośćmi, w tym obsługa bezpośrednia;
  • Troska o wygląd, estetykę i porządek miejsca pracy.
  • Doświadczenie w pracy masażysty i/lub kosmetologa;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoki poziom kultury osobistej;
  • Profesjonalizm i dobra organizacja pracy własnej;
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w działaniu;
  • Posiadanie certyfikatów dokumentujących posiadane kwalifikacje;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu fizjoterapii lub kosmetologii;
  • Mile widziana specjalizacja uzupełniający w zakresie zajęć i aktywności ruchowych.
Oferujemy:
  • Odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko;
  • Pracę w pozytywnej atmosferze, w zgranym zespole;
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji.

W naszej Firmie Pracownik jest najcenniejszą inwestycją w przyszłość i rozwój naszego obiektu.

CV oraz List Motywacyjny prosimy o przesłanie na adres mailowy: kariera@olandia.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Mile widziane osoby z pobliskiej okolicy.

OK, zamknij