Wypoczynek, szkolenia, pobyty rodzinne - Zadzwoń!
flash-img/064.jpg
od169 /noc
Rezerwuj online
Kup Prezent Podaruj voucher
klub olendra Bądź na bieżąco
Kontakt

Piękne miejsce - świetna praca!

Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy pracownicy Krainy Wypoczynku i Konferencji OLANDIA mieli równe szanse i możliwości rozwoju zawodowego. Cel ten realizujemy m.in. poprzez liczne szkolenia adaptacyjne i stanowiskowe. Dzięki temu każdy pracownik poszerza umiejętności i staje przed szansą awansu zarówno poziomego jak i pionowego.

Olandia, to miejsce dla najlepszych w branży hotelarskiej.

OGŁOSZENIA:

Manager Działu Sprzedaży

Oczekiwania od kandydata:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i odpowiedzialność za projekty,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność,
  • Kreatywność oraz wychodzenie z inicjatywą,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • Chęć do kreowania własnych rozwiązań,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze, w zgranym zespole,
  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań w zakresie rozwoju zespołu oraz działalności firmy,
  • Pracę przy różnorodnych i ciekawych projektach,
  • Uczestnictwo w prestiżowych wydarzeniach,
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji oraz premię za osiągane wyniki.

Manager F&B

Obowiązki:

  • Dbanie o czystość/wygląd restauracji,
  • Dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny,
  • Zapewnienie uprzejmej i profesjonalnej obsługi gości na najwyższym poziomie zgodnie z wymogami i procedurami Firmy (imprezy, bankiety, obsługa a la carte, itp.),

Oferujemy:

W naszej Firmie Pracownik jest najcenniejszą inwestycją w przyszłość i rozwój naszego obiektu.

CV oraz List Motywacyjny prosimy o przesłanie na adres mailowy: kariera@olandia.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Mile widziane osoby z pobliskiej okolicy.

OK, zamknij