Wypoczynek, szkolenia, pobyty rodzinne - Zadzwoń!
flash-img/064.jpg
od169 /noc
Rezerwuj online
Kup Prezent Podaruj voucher
klub olendra Bądź na bieżąco
Kontakt

Piękne miejsce - świetna praca!

Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy pracownicy Krainy Wypoczynku i Konferencji OLANDIA mieli równe szanse i możliwości rozwoju zawodowego. Cel ten realizujemy m.in. poprzez liczne szkolenia adaptacyjne i stanowiskowe. Dzięki temu każdy pracownik poszerza umiejętności i staje przed szansą awansu zarówno poziomego jak i pionowego.

Olandia, to miejsce dla najlepszych w branży hotelarskiej.

OGŁOSZENIA:

Recepcjonistka / Recepcjonista

Dołącz do zespołu Olandii, jeśli:
Masz łatwość nawiązywania kontaktów,
Bardzo dobrze organizujesz swój czas pracy,
Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność,
Uśmiech na twarzy Gości jest Twoim osobistym sukcesem,
Potrafisz wczuć się w sytuację Gościa, pomóc mu i znaleźć odpowiednie rozwiązanie,
Potrafisz być asertywny,
Komunikujesz się w stopniu komunikatywnym w języku angielskim,
Z łatwością pracujesz przy komputerze (pakiet MS Office).

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj:
Pracę w wyjątkowym miejscu i w młodym zespole,
Odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko,
Elastyczny grafik pracy,
Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
Możliwość zakwaterowania.

Manager Restauracji

Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za profesjonalną obsługę klienta zgodnie ze standardami obiektu;
Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług oraz dbanie o dobry wizerunek restauracji;
Zarządzanie, motywowanie i szkolenie zespołu pracowników;
Bezpośrednia współpraca z Szefem Kuchni;
Kształtowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Gośćmi, w tym obsługa bezpośrednia;
Kontrolowanie i optymalizacja kosztów;
Realizacja planów budżetowych i sprzedażowych;
Obsługa bankietów, przyjęć okolicznościowych, konferencji.

Oczekiwania:
Doświadczenie w pracy na samodzielnym, kierowniczym stanowisku;
Znajomość systemów gastronomicznych;
Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem;
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
Profesjonalizm i dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
Ukierunkowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w realizacji założonych celów;
Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w działaniu;
Proaktywne podejście oraz chęć wpływu na rozwój marki;

Oferujemy:
Odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko;
Pracę w pozytywnej atmosferze, w zgranym zespole;
Możliwość kreowania własnych rozwiązań w zakresie rozwoju zespołu oraz działalności firmy;
Pracę przy różnorodnych, ciekawych projektach;
Uczestnictwo w prestiżowych wydarzeniach;
Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego;
Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji.

Kelnerki, Kelnera

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności planowania i odpowiedzialności za projekty,
  • Samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Dbałości o czystość/wygląd restauracji,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Dyspozycyjności,
  • Dbałości o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny,
  • Zapewnienia uprzejmej i profesjonalnej obsługi Gości na najwyższym poziomie zgodnie z wymogami i procedurami Firmy (imprezy, bankiety, obsługa a la carte, itp.)
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych,
  • Chęci do kreowania własnych rozwiązań,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze, w zgranym zespole,
  • Pracę przy różnorodnych i ciekawych projektach,
  • Uczestnictwo w prestiżowych wydarzeniach,
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość zakwaterowania

W naszej Firmie Pracownik jest najcenniejszą inwestycją w przyszłość i rozwój naszego obiektu.

CV oraz List Motywacyjny prosimy o przesłanie na adres mailowy: kariera@olandia.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Mile widziane osoby z pobliskiej okolicy.

OK, zamknij