menu
Sylwester z Novą Salą

Sylwester z Novą Salą

  1. Kraina wypoczynku, naturalnie Olandia
  2. Kraina wypoczynku, naturalnie Olandia
przewiń
28 sty’23
29 sty’23
OLANDIA - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl
29 października 2019

W tym roku otworzyliśmy Novą, jeszcze większa salę.

Do dyspozycji naszych partnerów przekazaliśmy ponad 400 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjno - eventowej. 

To największa i najnowocześniejsza sala na terenach obszarów wiejskich. 

 

Mamy zaszczyt zaprosić na przebojowego sylwestra 2020 u nas właśnie w nowych czterech ścianach. 

Impreza zapowiada się naprawde znakomicie. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Zapełniają się ostatnie wolne miejsca. 

W związku z tym, że znajdujemy się w bezpośrednim sąsiedztwie z Puszczą Notecką rezygnujemy z pokazu sztucznych ogni o północy. Planujemy niespodziankę, która z ogniem ma wiele wspólnego, ale zadba o poczucie bezpieczeństwa zwierząt. 

Z imprezą startujemy o godzinie 20:00, poprowadzi ją znakomity DJ z Poznania, który planuje dodać coś od siebie, by bawił się każdy oraz by zabrał ze sobą najlepsze wspomnienia. 

Każda para dostanie od nas na powitanie butelkę alkoholu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy musi lubić to samo, dlatego do wyboru pozostawiamy wino białe/czerwone oraz 0,5l wódki. 

O napoje bezalkoholowe tj. wodę, soki, kawę, herbatę Goście nie muszą się martwić. Wszystko będzie dostępne dosłownie na wyciągnięcie ręki. Menu opracowane starannie przez naszego Szefa Kuchni - Pawła Ludka zaskoczy podniebienia - mamy nadzieję - nie jednego konsumenta. 

Tradycyjnie o północy zaserwujemy szampana i wspólnie powitamy Nowy Rok. 

Potem pozostaje nam się tylko bawić do białego rana.

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami w Olandii i otrzymuj najnowsze informacje. Zapisując się otrzymasz rabat 5% na nocleg w naszym ośrodku.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij