menu
Olandia Wedding Show

Olandia Wedding Show

  1. Kraina wypoczynku, naturalnie Olandia
  2. Kraina wypoczynku, naturalnie Olandia
przewiń
31 mar’23
01 kwi’23
OLANDIA - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl
14 stycznia 2020

Już 22 lutego 2020 roku (niedziela) odbędzie się u nas Wedding Show - impreza podczas której odwiedzający mogą lepiej zapoznać się z naszą ofertą weselną. 

Gościć u siebie będziemy fotografów ślubnych, dekoratorów, muzyków i wielu innych, bez których ślub a tym bardziej wesele nie może się odbyć! 

Poznaj nasze oraz wystawiających się podwykonawców możliwości i pamiętaj, że ograniczenia są tylko w głowie ;) 

 

Zainspirowani tagami ślubnymi postanowiliśmy stworzyć te niezwykłe wydarzenie, którego największą zaletą jest to, że prezentuje jeden obiekt, na którym można się w pełni skupić. Zwiedzając tarki ślubne a co za tym idzie dziesiątki stoisk, zabieramy ze sobą tony ulotek, które na końcu i tak wyrzucamy, zaczynają nam się mieszać wszystkie oferty, które usłyszeliśmy. Wedding Show - takie rozwiązanie wydaje się być bardziej racjonalne. 
 

Godziny otwarcia 12:00 - 15:00

Wstęp bezpłatny!

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami w Olandii i otrzymuj najnowsze informacje. Zapisując się otrzymasz rabat 5% na nocleg w naszym ośrodku.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij