menu
Olandia Wedding Show

Olandia Wedding Show

  1. Kraina wypoczynku, naturalnie Olandia
  2. Kraina wypoczynku, naturalnie Olandia
przewiń
07 paź’22
08 paź’22
14 stycznia 2020

Już 22 lutego 2020 roku (niedziela) odbędzie się u nas Wedding Show - impreza podczas której odwiedzający mogą lepiej zapoznać się z naszą ofertą weselną. 

Gościć u siebie będziemy fotografów ślubnych, dekoratorów, muzyków i wielu innych, bez których ślub a tym bardziej wesele nie może się odbyć! 

Poznaj nasze oraz wystawiających się podwykonawców możliwości i pamiętaj, że ograniczenia są tylko w głowie ;) 

 

Zainspirowani tagami ślubnymi postanowiliśmy stworzyć te niezwykłe wydarzenie, którego największą zaletą jest to, że prezentuje jeden obiekt, na którym można się w pełni skupić. Zwiedzając tarki ślubne a co za tym idzie dziesiątki stoisk, zabieramy ze sobą tony ulotek, które na końcu i tak wyrzucamy, zaczynają nam się mieszać wszystkie oferty, które usłyszeliśmy. Wedding Show - takie rozwiązanie wydaje się być bardziej racjonalne. 
 

Godziny otwarcia 12:00 - 15:00

Wstęp bezpłatny!

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami w Olandii i otrzymuj najnowsze informacje. Zapisując się otrzymasz rabat 5% na nocleg w naszym ośrodku.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij